| Oxanna a răspuns:

Bineinteles:X:X:X ar arata superb...si eu am pantofi din aceia, chair azi ma duc la biserica cu ei...doar ca pe negrubig grin

| Saya a răspuns:

Salut!

Combinatia Rochie neagra pantofi rosii nu da gres niciodata... dar iti trebuie un colier la gat.

paa

| pam_pam a răspuns:

Nu folosi si acesorii rosii, e prea matchy-matchy. Ai putea purta un colier de perle sau macar cercei, si incearca sa eviti o curea lata la acel tip de rochie, mai debgraba una subtire. Bafta!

| Aysa19 a răspuns:

Da dar vezi s nu te machiezi foarte stridenthappy.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Da, dar bineinteles trebuie sa te si asortezi. Incearca sa iti pui niste accesori rosii, dar nu foarte multe si foarte stridente. De preferat, s-ar potrivi foarte bine un colier de culoare rosie.

| Raya_9247 a răspuns:

Da, de ce nu? happy bineinteles conteaza si accesoriile.

| JustMeBăi a răspuns:

Da merge, nu uita colierul si cateva accesorii(inele, bratari, cercei)winking

| NothingImportant200 a răspuns:

Da, de ce nu?

| lavyBandB a răspuns:

Da ar merge... dar sa-ti pui niste accesorii rosiiwinking

| alerxandra a răspuns:

Da dar sa nu folosesti prea mult rosu la acesorii te-as sfatui sxa iti pui o coronita rosie pe cap daca ai parul mai lung sau chiar o palarie rosu cu negru http://www.ceimbracazi.ro/wp-content/uploads/2009/08/palarie2.jpg

| xewgdnfn a răspuns:

Da ar merge happy... Dar conteaza si ce accesorii iti puiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SunShine e cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge, dar ai grija sa aplici un machiaj cat mai natural sa iti completezi tinuta cu un plic dragut si acesori nu pe culoarea rosie ca s-ar putea sa devi prea previzibila si ai sa plictisesti'

| patrykya a răspuns:

Pantofi sunt draguti, dar parerea mea rosu-negru este o combinatie prea comuna si putin demodata, parerea mea...