| TrustMe a întrebat:

Ar trebui sa-mi rad mustata? nu e foarte mare dar ma enerveaza. whistling

Răspuns Câştigător
| Cautraspuns a răspuns:

In nici un caz nu o rade, asta daca nu vrei sa arati ca un barbat! Poti sa o iei cu benzile de ceara daca te deranjeaza sau cu penseta.Sub nici o forma nu folosi lama!:* Funtitsa?big grin

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Eu iti sugerez sa nu o iei nici cu ceara si in nici un caz cu lama.Foloseshte crema/lotziune decoloranta.Nu scapi de mustata dar nu o sa se mai vada atat de tare :*

Răspuns utilizator avertizat
| o_fata_dulce:* a răspuns:

Pai daca tie nu-ti place, ia-ti-o, esti fata sau baiat?

| Alex0194 a răspuns:

E treaba ta ce faci, dar iti zic ca cu cat o razi creste cu atat mai mult si mai des si se aspreste.

| cristian_8123 a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza da de cateva de 2 luni incoace am taiato cu o foarfecuta, ca daca te razi o sa creasca iar, si va fi din ce in ce mai deasa