| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva patine cu rotile din astea, vintage? Se merge bine pe asa ceva? ca as vrea sa imi iau? FUNDITA!
http://img1.etsystatic.com/......9_kwmx.jpg

2 răspunsuri:
| xDxDxDxDxD a răspuns:

Eu am avut.Nu am inteles cum se pune frana laughing(poate e din cauza ca nu le-am avut pentru mult timp insa cat timp le-am avut chestiile din fata nu m-au ajutat deloc.
Daca iti doresti asa de mult, cumpara-ti big grin, dar nu uita de aparatori.
Avantajul lor este ca ai mai mult echilibru pe ele fata de role si dupa ce te inveti sa mergi bine pe ele poti faca o multime de "scheme", pe cand pe role e mai greu :*
Si spun asta deoarece le-am avut pe ambele.

| Nobody35 a răspuns:

Daca tu ti le doresti, cumpara-le!
Eu nu m-am priceput niciodata sa merg pe astfel de role, eu stiu sa merg pe alea normale laughing. Se spune ca pe astea pe care le vrei tu e mai usor de mers thinking
Desigur, tine si de echilibru happy.