| PsihoLoly a întrebat:

As avea doua intrebari. Prima despre accesoriile acealea pentru unghii. Stiti,strasuri,fundite si dantela. Stie cineva unde as putea gasi astfel de lucruri prin Bucuresti?
Apoi,a doua,despre strasuri cu adeziv, sau alte accesorii de acest gen: http://fc07.deviantart.net/......308gnx.jpg
Stie cineva unde as putea gasi aceste lucruri prin Bucuresti sau Constanta? (si nu ma refer la carcase deja facute)
Multumesc anticipat! ^.^

1 răspuns:
| AlexRock a răspuns:

Pai strasuri pentru unghi gasesti pe la multe magazine.De obicei sunt in cate o punguta pe culori sau Intr-o casetuta ce are mau multe modele. Strasurile pentru telefon le gasesti, de obicei, la magazine cu accesori si sunt de fapt aptipilde facute din mai multe pietricele. (stiu pentru ca am unele pe telefon) Mult succes