| bebediana a întrebat:

As dori sa achizitionez un ceas de la Michael Kors...Totusi nu sunt destul de bine informata cu privire la aceasta marca. Aveti idee daca este o marca buna, sau daca ceasurile sunt de calitate, in comparatie cu pretul? Am atasat mai jos site-ul cu ceasul pe care vreau sa il achizitionez.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Uite aici ceasuri MK originale si la preturi mai bune http://www.neimanmarcus.com/......0731/c.cat
E o marca trendy, fashionistele poarta in general, cat de bune sunt ceasurile nu stiu, dar sunt frumoase.