| Orbyt82hell a întrebat:

As dori sa cumpar bratari de cauciuc colorate... stiti de unde?

Răspuns Câştigător
| Deeaa_8846 a răspuns:

Http://generalpromo.ro/? go=products&action=view&id=898&catid=12

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu stiu de piele, poate iti plac si astea http://www.crownfashion.ro/catalog/br%c4%83%c5%a3%c4%83ri-104929

| bianca9422 a răspuns:

Am vazut la Noriel o cutie plina

vezi in ce hipermarketuri sunt magazinele si mergi si ia-ti daca iti doresti atat de mult happy

| celia_5998 a răspuns:

Poti gasi toate culorile anti tantari sau cu mirosuri de parfumuri pe www.b-celia.ro