| tzutzy_3632 a întrebat:

As dori sa devin reprezentant Oriflame. Imi puteti da mai multe detalii? Trebuie sa fac lunar comenzi, sau cum? (adresat doar celor ce stiu)

Răspuns Câştigător
| fairytale a răspuns:

Buna am o prietena care este reprezenant oriflame.Stiu ca faci comenzi lunar dar de ex daca ai o comanda de doar 20 de ron nu o poti fac pentru ca este considerata prea mica. Cand faci comanda si tie ti se cuvin niste oferte de ex unele produse pentru tine sunt mai ieftine, poti primi tot felul de reduceri, poti primi cadouri, nu stiu cat la suta din valoarea comenzi ti-o da tie. Si ai multe benefici totul se face stand acasa dai comanda de acasa o primesti acasa. Asta e cam ce stiu eu nu stiu daca este bine tot ce ti-am zis dar oricum inainte de acest pas tu trebuie sa te interesezi foarte bine si sa-ti gasesti de ex un om care deja este reprezentant si sa-ti explice exact cum sta totul si unde te poti face cum te poti face reprezentant. Sper sa te fi ajutat.

5 răspunsuri:
| oAnna a răspuns:

Iti trimit ei catalog odata ce esti reprezentant si cand ai comenzi, iti suni cordonatoarea si ii dictezi coduri-le produselor si cand iti vine coletul, acolo o sa ai un alt catalog si tot asa,,,,,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca vrei sa ai si un castig. Inainte daca nu erai activ o luna plateai o taxa de redeschidere, acun nu mai stiu exact. S reprezentant si fac comenzi in fiecare campanie.(campania tine 3 saptamani).

| Alice_9997 a răspuns:

Buna tzutzy eu te pot face reprezentant oriflame. Te rog adauga inovatia. oriflame@yahoo.com in lista ta de mess sau trimite-mi un email si vorbim cu cea mai mare placere. Nu implica nici un cost. te pup dulce :*

Răspuns utilizator avertizat
| finantzist a răspuns:

Lasa-mi un mesaj pe privat si vorbim