| Jully_5616 a întrebat:

As dori sa incerc vopseaua de par de la l'oreal paris sublime mousse nuanta brunet pur, ce ziceti este buna are un aspect sanatos si natural, nu distruge firul de par sau sa il despice? pareri nu vreau sa aud nu e bine sa te vopsesti chatterbox. funda :*

2 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Orice vopsea ataca parul insa acum depinde de la persoana la persoana iar daca tu crezi ca te va prinde culoarea asta e ok...dar am inteles de la sora mea care are coafor ca vopseaua de la loreal nu e buna in schimb tu acum faci c vrei

| Mihai112_2526 a răspuns:

A incercat mama si a fost total nemultumitalaughing cred ca nu prea i-a prins culoareathinking