| iulia1 a întrebat:

As dori sa recurg la un permanent pentru imi face parul cret. Ce sfaturi ati avea in legatura cu acest subiect? Am parul scurt, des si gras. Cat m-ar tine acest permanent?

Răspuns Câştigător
| 80Cris a răspuns:

Daca ai parul scurt, scurt nu poti sa-ti pui permanent. Daca il ai mai spre mediu ai putea numai ca iti va sta ridicat si aici depinde foarte mult de forma fetei tale daca iti va sta bine sau nu. Gandeste-te bine inainte si intreaba si persoanele care te cunosc cam ce parere au, ti-ar sta sau nu bine. Permanentul depinde de concentratia solutiei, daca este o coafeza buna iti va pune o concentratie potrivita astfel incat sa nu ti se distruga parul. Eu una, care am avut permanent, pot sa-ti spun ca odata ce ti l-ai facut cel mai important lucru este sa folosesti produse care sa ti-l '' linisteasca '', care sa nu-l lase sa se usuce de tot. Un balsam bun si un tratament pe saptamana. iar parul poate arata super ok. Sa nu treci cu vederea un lucru, odata ce ti l-ai facut il scoti greu. Pa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am parul scurt si cret, as vrea sa mi-l indrept laughing))
Desi, multi imi spun, ca e pacat de parul meu, si ca e super frumos, vreau doar o schimbare de look, m-am cam saturat de par cret.

| Ramo586913 a răspuns:

Pe mama de obicei o tine cam 3-4 luni