| Hippie_9126 a întrebat:

As dori si eu un site de unde imi pot cumpara o bentita hippie.As vrea sa fie simpla, doar impletita si de preferat o culoare mai inchisa, de fapt, nu prea conteaza culoarea.Thx!big grin

2 răspunsuri:
| albina a răspuns:

Scrie un comenutariu pe blogul accesorii-hm.blogspot.com... iti face la comanda
dupa culoare amterial lungime
merita macar sa ceri informatii

| littlemix a răspuns:

Eu am doua de la Takko, 15 lei bucata.Sunt impletite si aveau culoarea albastru inchis, maro inchis si roz mai deschis. Eu mi-am luat albastru si maro si sunt misto. De pe net nu stiu. P.s: Eu mi le-am luat acum 2, 3 luni. Nu stiu daca mai gasesti:d