| Crs a întrebat:

As vrea ca maine la scoala sa ma imbrac in colanti, dar nu mai am idei cu ce sa ii mai port thinking Daca aveti idei spuneti-mi si mie, dati-mi si niste poze ceva big grin Pupi :*

Răspuns Câştigător
| girl.interrupted a răspuns:

Rochita tricotata, eventual gri, mov, belomarin (banuiesc ca, colantii sunt negrii) iar in picioare cizme/botine, un trench sau geaca de piele pana-n talie. o combinatie la moda!

7 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Botine sau cizme cu un opuloveras mai lung sau cu o bluza sau cu o rochita. neaparat sa acopere fundul.big grin

| miauu a răspuns:

O rochita sau o bluzita mai lunga si cizme sau botine

| Tessy a răspuns:

O bluza pana sub fund, botine/cizme/ghetute mai elegante, si o centura sau o curea in talie:X vin frumosbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una sa fiu nu stiu, dar poti incerca la colanti rosii o bentita roza si o bluza rosie cu o vesta roza si niste pantofi albi.cred ca o sa iti placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred sa te imbraci intr-o bluza si blugi

| laura_2327 a răspuns:

Colanti adidasi o fusta de blugi scurta si um maieu + un hanorac deoarece e cam frig afarahappy sper sa iti placa combinatia

| crisstinik a răspuns:

Colantii se poarta obligatoriu cu bluze mai lugi...peste fund...si cu un bolero. Te poti incalta in niste pantofi cu toc dar merge si ceva sport...balerini...adidasi in niciun caz!