| Rux_5597 a întrebat:

As vrea o crema de corp cu un miros care intra in piele si persista. Ma ajutati?

8 răspunsuri:
| undercovergirl a răspuns:

Buna,

Incearca produsele de la BodyShop. Sunt minunate, chiar daca nu sunt accesibile oricui.

| adellina a răspuns:

Buna!

Eu folosesc o lotiune de corp Today de la AVON.
Este foarte buna, are un miros puternic.happy

Ti-as mai putea recomanda tot de la AVON cremele de corp de la Naturals sau Skin so Soft.

| Aliyaa a răspuns:

Sephora, Dove, Farmeclove struck

| Ana a răspuns:

Incearca Dove.

| Baiaaanca a răspuns:

Tomonrrow, este si parfum

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Cele de la sephora sunt minunate:Xcredema un tub mai micut costa30 lei dar merita tine mirosul foarte mult timp si iti lasa pielea catifelata:Xca de bebe:X:Xsi ai din ce alege adica sunt difetite mirosuri de la cele mai fresh.pana la cele mai dulci:Xpwphappysper ca te-am ajutatkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elmiplant lotiune de corp cu bambus si iaurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de la Avon! Cu miros de cirese amare sau trandafiri!