| Deniiiii a întrebat:

As vrea sa fac rost de niste nume pentru caini.[masculi]. >; d< aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna; x
Imi plac ft muult cateiilove struck!
Pai ii poti spune : Shaman love struck, Rex, Mikki, Blu, Doky, Lucky, Athoslove struck. Bubu, Cody, Zuzulaughing, etc:p

16 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Http://www.canise.ro/Cum-alegi-un-nume-pentru-cainele-tau/39/articol-11 poate te ajuta site-ul acesta :) bafta cu catzelul tau :*

| loricel a răspuns:

Robi, Rocky, Tibi, Nero.

| loricel a răspuns:

Norbi, Pixi, Dingo.

| chocolate27 a răspuns:

Depinde ce rasa e si catelul, eu am unul pe nume Fluffy(bichon). Alte nume frumoase ar fi:Blacky, Oscar, Cody, Terry etc happy

| Rallucadela a răspuns:

Azi, speedy, grasunbig grinthinking

| axel007 a răspuns:

Azor, grivei, bobi, aldo, hector, pufi, roki, ursu, dingo, fido, bubico, apollo, atlas, dodu, conan, don, colt, felix, buchy, rex, luky, ralf, doghy, spike. si cam atat sper sa iti fie de ajutor!big grin

| VaLy XL a răspuns:

Rex, Cico, Bobi, Baxter, Terry

| Shatzie a răspuns:

Grigore, sau Vasile...sunt absolut unice!

| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

Si eu o sa-mi cumpar un bichon si o sa-i pun ori numele de Max, Maison sau Fluffy.Succes in gasirea unui nume.Pa

| angelsnastea a răspuns:

Ozic, bim, stif

| Denisior a răspuns:

Intra pe site-ul acesta si vei gasi o multime de nume pentru caini masculi si femele: http://dresaj-caine.blogspot.ro/

| elena19_1687 a răspuns:

Aspargilius si bujiehee hee

| alexandra_7374 a răspuns:

Athos, coco laughing, puffy, pichi laughing, bruno,

| joliiie a răspuns:

Charlie