| Iepurila10 a întrebat:

As vrea sa fiu mereu la moda si la curent cu toate. Si sa am hainele si cosmeticele de la cele mai bune magazine
ce sfaturi si ce reviste îmi recomandati

5 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Foloseste internetul des pentru a sti ce e la moda (culori, haine, machiaj...) Iti las cateva site-uri poate iti sunt de folos:
www.ghidulfemeii.ro
www.elle.ro
www.kudika.ro (acest site folosesc eu)
www.cosmopolitan.ro
www.unica.ro

| capricc a răspuns:

Iti recomand http://fucsia.ro/

| EllaC2710 a răspuns:

Daca vrei sa fi mereu in ton cu moda iti recomand 2 site-uri care iti vor fi de folos : www.toatemagazinele-online.ro si www.bella-fashion-beauty.ro, 2 mall-uri on-line ale celor mai renumite brand-uri nationale si internationale.

| amyadam a răspuns:

Eu de aici ma inspir mereu: www.BellaDiva.org