| iSeek a întrebat:

As vrea sa folosesc un sampon nuantator de la Kallos, culoarea dupa folosire sa fie Rosu Rave, culoarea mea naturala fiind castaniu mediu-inchis. Nu vreau sa ma decolorez... ce nuanta ar trebui sa folosesc pentru a ajunge la Rosu Rave fara decolorare? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Buna,poti folosi vopsea rosie cu oxidant de 9% daca vrei rosu mai deschis si intens, nu e nevoie sa te decolorezi

| blondyna885 a răspuns:

Nu trebuie sa te decolorezi, cand vrei sa iti cumperi vopsea sau nuantator trebuie sa te uiti in spate unde arata de la culoara ta naturala la ce culoare ajungi daca te vopsesti cu acea culoare..si inca ceva sa fie mai usor uitate in cataloage cu nuante sper ca te-am ajutat