| EftimescuBianca a întrebat:

As vrea sa imi comand pe internet extensii de per clip on it dar nu sunt singura de pe ce site sa comand, imi puteti recomanda un site? dao fundita:*

Răspuns Câştigător
| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns:

Buna eu am extensii din par natural de pe site-ul www.extensii-perfecte.ro acolo au tot felul de extenstii, multe culori, lungimi diferite si sunt foarte bune au si din par fals. oricum eu mi-am luat extensii din par natural de pe acel site de 70 de cm si sunt foarte multumita.acum depinde si de cati bani ai la dispozitie sper ca am fost de folos:)