| NiiiaaRawwr a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un dres colorat insa nu stiu ce culoare s-ar asorta cu tinuta mea: o pereche de pantaloni scurti deschisi la culoare, un tricou negru cu un desen alb si o pereche de cizme peste genunchi sau niste ghetute cu toc. Voi pentru ce culoare ati opta? Nu as vrea ceva negru, gri sau culoarea piciorului, as dori o nuanta mai puternica care sa iasa in evidenta. Dau fundita!

7 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Eu as incerca o nuantade mov mai "tipator", care sa iasa in evidenta sau un albastru inchis.

| Alysée a răspuns:

Galben,verde smarald sau visiniu.

| AleAnyo a răspuns:

Rosu

| dany3la a răspuns:

Roz ti-ar sta f frumos(nu spun asta doar pentru ca e culoarea mea preferata)sau rosu sau verde inchis.

| Roxy_9585 a răspuns:

Un mov inchis cred ca ar merge

| SweetAnna a răspuns:

La fel m-am imbracat si eu la ziua mea si am avut un dres de culoare albastru ''petrol''. fundita? Plzzz

| vanessa_9277 a răspuns:

Turcose incearca a vezi ca da foarte bine sau daca albastru nu-ti place atunci mov