| ShikariLorri a întrebat:

As vrea sa imi recomndati un sampon care sa dea parului volum! Cum este cel de la L'Oréal Paris Elsève Volume Collagene? A incercat cineva? Sau in fine alt sampon/balsam dar eficient! Multumesc! Sau ceva naturist, orice!kissMultumesc din nou!

3 răspunsuri:
| bebedin17 a răspuns:

Sampon folosesc nivea diamond gloss. este chiar bun si da volum parului si eu folosesc masca de par dupa ce ma spal cu sampon pentru ca se descurca foarte repede si iti face parul frumos si lucios;) uite un link de unde poti lua masca de par asta in caz ca nu gasesti la cosmetica sa cumperi http://beauty-hair.ro/magazin/product_info.php?cPath=21_74&products_id=105 eu numai masca asta o folosesc :* sper ca am fost de ajutor

| justifyme a răspuns:

Eu folosesc si are mult efect e si foarte lucios parul : Pantene Aqua, e un shprei si e f bun ...il recomand cu placere!

| aleXxa008 a răspuns:

Eu folosesc advance tehnique de la avon si imi da foarte mult volum