| elena_6631 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de facut tutoriale pe youtube despre outfit'uri, ce parere aveti fetelor?

10 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Daaa. si ar fi drgut sa le faci in limba romana. eu personal nu am vazut pe nimeni care sa faca in lb romana. sa ne dai linkul sa vedem si noi.

| candydream a răspuns:

E chiar o idee buna.Si nu asculta criticii pentru ca ei nu fac nimic, in schimb tu ajuti foarte multe persoane prin acele tutoriale.P.S.Sa ni le dai si noua.

| Gentiana a răspuns:

Daca asta doresti, asta si faci.nu?
Cred ca este ceva dragut, mai se duce timpuloh go on

| elena_6631 explică:

In lb. romana vreau sa le fac, insa mie cam frica de critici sad

| dutzy_2100 a răspuns:

Criticile sunt constructive la urma umrei si nu trebuie luate personal. asa ca fara frica! Consider ca ar fi super. O ideea foarte buna pentru ca tutoriale pe romana, pe youtube nu prea sunt...

P. S vreau si eu canalul tau de pe youtube cand apar happy daca mi'l trimiti printr'un mesaj ar fi perfect

| pucs a răspuns:

Criticile te ajuta sa fii mai buna.
Asa ca, cu curaj! :*

| Happiness_8100 a răspuns:

E o idee foarte buna:X
Din moment ce romanii nu fac lucruri de genul acesta, sunt nevoita sa ma uit la cele in limba engleza. Daca te apuci o sa ne fii de mare ajutor, sa ne dai un link sa ne arati :*

| IzzyX a răspuns:

Of...multi dintre noi.care poate nu recunoasem am avea nevoie de asa ceva.Ar fi o idee foarte buna:* Daca iti permite timpul,,laughing sa imi spui si mie cand incepilaughing:* bafta.

| chiloţei a răspuns:

Mi se pare misto sa mi le dai si mie sa le vad;-d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb cu noi gossipgirls.ro