| Guitarlove a întrebat:

As vrea sa ma tund, filat. L-am mai avut filat dar foarte putin. Problema e ca am parul putin trecut de umeri, dar atunci cand ma tund scurt mi se increteste, iar eu il vreau drept.De accea imi este frica totusi sa ma tund in scari, pentru ca stiu ca imi va sta cret.Stiti cateva produse care imi pot face parul sa stea drept dupa ce l-am tuns? Bineinteles, am placa happy!
Multumesc love struck

6 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Sunt total de acord cu Paris. Oricat de drept ar fi de la natura fiind filat se inroarce aiurea la varfuri. cel mai regretat experiment pe care l'am facut pe parul meu.

| Paris a răspuns:

E, eu nu inteleg un lucru? De ce sa te tunzi? Parul e frumos lung, o fata e foarte frumoasa cu parul lung. Nu iti atrage atentia o fata cu parul lung si drept? happy Mie da! Mult! Sunt de acord cu o taiere periodica a varfurilor degradate, dar nu las pe nimeni sa experimenteze coafuri pe parul meu. Ma tot chinuiesc de ceva timp sa il las sa creasca si sa fie frumos si sanatos. Eu zic sa nu te tunzi, sa il lasi sa creasca, mai ales daca e putin ondulat (asa e si al meu). In speranta ca ti-am putut fi de folos,
Paris

| marsy a răspuns:

Daca zici ca vrei parul drept. ar trebui sa nu te tunzi in scari.
sau chiar daca te tunzi incearca sampon pn par drept. uscare corecta. si poti folosi indreptatorul. Alta iesire din situatie nu vad! :*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aceea imi va este frics totusi sa ma tund in scari, pentru ca stiu ca imi va sta cret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fata mica cum sa ma tund

| stylshukar a răspuns:

Sa sty ca si eu am aceeasy problema. dar m-am consultat cu mai multi hearstilisty si mi-au zis ca cel mai frumos este parul mai lungutz potin... daca ti neaparat sa te tunzi mai scurt.iti propun sa te filezi pe deasupra.si dedesubt sa lasi parul mai lung. eventual sa-ti iei doar din varfuri.frumos ar fi sa itifaki si un breton daca nu ai ink.pentru ca avantajaza mult tunsoarea astawinking