| cataleya a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc, dar nu stiu ce culoare : puteti sa-mi dati niste sfaturi happy

Răspuns Câştigător
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Ok..pai mie imi place brunetul foarte mult! Eu sunt satena.happy, dar si saten e ft.frumos..Te-as sfatui sa iti faci ori cu negru ori cu saten, u blond deoarece face radacina neagra din cate am observat eu la unele persoane.happy

9 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Roşcată!

| GeoXoXo a răspuns:

Rosuuu. =p~ adica, roscat. e geniala culoarea. sta bine oricui oh go on.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Verde. Eu aşa m-am făcut.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Negru cu suvite rosii aprinse la ceafa sub par sau in varful capului

| ioanadanny a răspuns:

Negru albatrui

| cataleya explică:

Eu ma gandeam la un Caramel happy ce ziceti?

| teiubesteuna a răspuns:

Verde cu suvite roz!

| AngyDulcik a răspuns:

Alege o culoare care....hmmmm....sa iti scoata in evidenta ochiibig grinbig grin

| AngelBibi a răspuns:

Alege o culoare de vara sau o culoare care iti scoate in evidenta personalitatea.Sau (cel mai bine) du-te la un coafor mai popular cu hairstyle(nu stiu daca am scris corect)si o sa-ti propuna niste nuate perfecta si pentru tenul tau! Succes!:*Fundita?