| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi pun un pierce cu magnethappypentru ca ai mei nu ma lasa sa-mi fac gaurasad. imi puteti spune cat costa? ...si spuneti-mi despre el cum trebuie sa il port etc...

2 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

YayuK are dreptate, dar daca tot te intereseaza este vreo 15-25 lei

| YayuK a răspuns:

Nu incerca. Magnetii nu fac bine corpului tau! In compocitia celulelor corpului, a sangelui este fier si magenetul dauneaza. Plus ca, poti inhala/inghiti magnetul foarte usor in cazul in care il pui in nas sau la buza. Mai bine iti dai o gaura desi si aia se poate infecta decat sa iti pui magnet.