| Vampii a întrebat:

As vrea si eu niste detalii despre parfumul
1 Million(barbat): http://instyleparfums.ro/images/7587%5B1%5D.jpg
cum miroase?
ce pret are?
va place acest parfum?

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Depinde de cantitate, daca e de 100 ml poate sa coste si pana la 3-400 de lei.Mai deinde de calitate, daca vrei o copie, o gasesti si sub 100 de lei.
Parfumul miroase bine, e fresh, e pentru un barbat modern, dar depinde mult de gusturi.De ce nu mergi intr-o parfumerie sa il testezi? Cu ocazia asta vezi si pretul real.

1 răspuns:
| ThisIsME_7284 a răspuns:

Miroase prea smk pretu nu stiu cat e dar am un prtn care se da cu el e criminal crede-ma:X