| DrDeath a întrebat:

Astazi mi-am facut pierce in limba. Ceva indicatii si recomandari?
Stiu doar ca nu am voie sa mananc lapte.

4 răspunsuri:
| Akuryo a răspuns:

Eu sunt una din persoanele inscostiente care si-a facut pierce in limba cu pistolul si riscam sa nu mai am gust sau daca nimeream vena principala sa mor.Nu m-a durut deloc, dar pierce-ul era drept si trebuie pe diagonala gaurathinking asa este cel mai bine.Eu am baut lapte, nu aveam nimic, nu puteam mancat si bea fierbinte sau bea sau manca rece, in rest era okay thinking ma mai durea, dar m-am obisnuit. Daca se infecteaza da cu glicerina boraxata si foloseste apa de gura.Nu fuma si nu mea, mananca incet si incearca sa vorbesti clar, chiar daca te va durea.O perioada o sa fii sasait/ahee hee si cand gaura nu se va mai inchide daca scoti pierce-ul schimba si dezinfecteaza bilutele ca se depun pe ele calcar.

| BoMbeRmEn a răspuns:

Rau ai facut!

| NighTy a răspuns:

Pai.
Sa mananci lapte ai voie.dar sa nu beiwinking

| dianaenumelemeu a răspuns:

Daiti recomand sa o arzi pe supa si iaurt.app vezi sa ai grija la chestiile acidulate si la sare. incearca chestii reci.a... dupa ce se vindeca locul unde ti-ai facut pirsu da cateva zile cu apa oxigenata ca o sa ai o chestie pe limba. succes!