| scumpik a întrebat:

Ati comandat produse de la starshiners? vreau sa-mi cumpar si eu o jacheta si as vrea sa aflu cam in cat timp va ajunge ( ca eu am citit pe site ca in zona rurala cam in 48 ore dar vreau sa stiu exact), daca sunt produse de calitate, cat va costa livrarea. astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| Ionelarebela a răspuns:

Pai inca nu am incercat dar am auzit ca sunt produse de buna calitate.pai produsele ajung in 24/48 h in zona rurala.

10 răspunsuri:
| scumpik explică:

Nu am comandat pana acum dar am inteles ca sunt produse de buna calitate. Da in zona rurala ajung in maxim 48ore

| Nic a răspuns:

Am vrut sa comand insa nu stiu cat de sigur e sa cumperi online avand in vedere ca masurile pot fi diferite.

Cel mai bine e sa suni la ei sa ii intrebi.Probabil conteaza foarte mult si comenzile pe care le au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa se rezolva, dar yti trimit si adresa, poate o ai dar sper ca nu te superi daca o mai afli odata laughing RASPUNS la intrebare : produsele noastre pot fi livrate doar pe teritoriul Romaniei.
• Prin Curierat rapid

Avantaje:
-Livrare rapida (24 de ore/ 48 de ore)
-Sigura (asigurata)
-Comoda (datorita livrariilor "Door to Door")
-Eficienta

Taxa de Transport prin Curierat Rapid este:

-=Gratuita=- pentru comenzi cu valoarea mai mare de 500RON

-= 9RON =- pentru comenzi cu valoarea mai mare de 300RON

-=18RON=- pentru comenzi cu valoarea pana la 300RON.

Livrarea se face la Domiciliul Clientului de catre Curier de regula in 24 de ore de la expedierea Comenzii, si poate ajunge la maxim 48 de ore pentru livrarea in zone rurale.

La primul Colet neridicat, ne rezervam dreptul de a nu mai livra nici o comanda prin Ramburs, Plata trebuie efectuata online prin card.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajung in 48 h cu siguranta. Coletul iti este adus la domiciliu, taxa de transport este 18 ron, iar in ce priveste calitatea poti sa stai linistita. Eu am comandat de mai multe ori si sunt mai mult decat multumita. NU a trebuit sa imi pierd zilele cautand prin magazine, tinutele sunt superbe, deci merita toti banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a ajuns super rapid, am comandat luni si mi-a ajuns marti dimineata la 10, chiar si mai repede de 24 de ore, eu sunt foarte mutlutmita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer calitatea lasa de dorit...eu mi-am facut comanda de 2 ori si nu prea am fost multumita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da produsele sunt frumoase, insa cat despre calitate lasa de dorit. Majoritatea sunt facute din materiale ieftine care cu siguranta nu vor tine mult cum ar fi polyesterul. Iar preturile sunt cam umflate avand in vedere calitatea produselor. Desigur, am vazut la ei si produse de calitate de bumbac. Uite-te mai intai la material. Dar eu iti recomand un magazin mai serios cu renume unde preturile sunt echivalente cu acestea insa calutatea produselor e alta.

| magdaf a răspuns:

Sunt super articolele de la StarShinerS! Numai de la ei imi cumpar haine si sunt de calitate si la preturi foarte bune. Se livreaza promt, in maxim 2 zile si taxa de transport e de 18 ron sau 9 ron daca ai comanda de peste 300 ron. Chiar iti recomand produsele de la StarShinerS!

| andra_4303 a răspuns:

Nu stiu de zona rurala, eu sunt din Brasov si a ajuns rapid, adica in 24. Deci ar trebui sa ajunga si in zona rurala in 48 maxim, depinde si de conditiile meteo.

| adaadyna_4418 a răspuns:

Sincer produsele sunt de cea mai proasta calitate, de 2 ori am comandat si niciodata produsul nu a fost ca in poza, probabil pozele de pe site sunt modificate la maxim, culoarea difera materialul, pana si modelul. cea mai proasta calitate ...niciodata nu o sa imi mai iau d p acest site