| AnnMccoy a întrebat:

Ati folosit crema pentru cosuri clean and clear? eu mi-am luat-o si as vrea sa stiu daca e buna! funda pentru raspuns.

5 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Nu am folosit, dar am auzit ca nu este buna.
Majoritatea medicilor dermatologi recomanda Zynerit, Brevoxyl sau Skinoren.La mine a mers.Incearca-le!
Insa trebuie sa ai rabdare. Dureaza pana la 3 luni.

| Deyutza a răspuns:

Da! Acuma mi se termina tubul laughing e destul de buna dar vezi ca tree sa te faci in fiecare zii (dimineata si seara) m-am facut asa atunci cand am cumparato si mi sau mai dus cosurile dar apoi dupa ce nu m-am mai facu de 2 ori iar au aparut... happy

| mariposa azul a răspuns:

Da e f. buna. mie imi ajuta.chiar to recomand pentru ca ma folosesc si eu des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am folosit crema clean and clear dar era pentru puncte negre. e foarte buna

| AnnMccoy explică:

Multumesc tuturor! daca as putea as da la toti o fundita! pup