| Toxic_5027 a întrebat:

Ati folosit parfumurile Lady's/Metropolitan? V-a placut vreo unul?big grin

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Da.le-am mirosit pe majoritatea.parfumurile alea la 30 ml din colectia lucky nu prea persista, desi miros frumos( dama, white&blue, grasiela, j'asmine, mon, )
Parfumul ROSE natural miroase super fain, cele din french collection la 25 ml ( kontesa, C5, gold satin etc), cele din colectia pretty lady( cu liliac, cel cu iasomie), parfumul camil, only one, guerdon, cascada, verisage, hypnosis, enjoy me.

2 răspunsuri:
| alecssandra a răspuns:

Eu mi-am comandat c5 miroase acceptabil, placut, nu e fantastic si se persista cat de cat [4-5 ore] insa pentru pretul sau e ok.depinde si de ph si gusturi. Mie nu-mi pare rau ca am dat banii pe el, mama zice ca miroase kitsch-os...Asa si e, daca te dai cu mult.insa daca pulverizezi 3 pufuri e de ajuns sa mirosi placut.

Răspuns utilizator avertizat