| chocolate27 a întrebat:

Ati folosit vreodata masca de par Kallos? Ce parere aveti despre aceste produse?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Da eu o folosesc de 3 ani si e chiar super buna http://www.kallos.ro/......r-c33.html eu pe asta o folosesc.

6 răspunsuri:
| overdose90 a răspuns:

Si eu am o masca de la ei, cea cu lapte, care mi-a placut cel mai mult, si are si un miros placut. Imi place foarte mult aceasta masca, pentru ca lasa parul ff moale, nici nu mai folosesc balsam daca ma dau cu ea, si a fost si foarte ieftina. Eu mi-am luat mai mult de vreo 2 ani, cea in borcan mare, si inca o am.

| IrinaAndreea a răspuns:

Masca nu am folosit, in schimb balsamul e super si banuiesc ca asa sunt toate produsele firmei. big grin

| adriangabor92 a răspuns:

Da si sunt foarte bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit masca si este buna la inceput, dar apoi a inceput sa imi cada parul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit masca cu placenta. A fost buna la inceput, dar dupa o vreme a inceput sa imi cada parul

| caspunika a răspuns:

Foarte buna...merita sa o incerci