| JUST_5375 a întrebat:

Ati folosit vreodata produsele de la Blanchette B [kaufland]? Ce parere aveti despre ele?

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

Eu sunt foarte multumita...am multe de la blanchette, dar cel mai mult imi plac blush-urile si pudrele:p

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Lacul de unghii se exfoliaza repede, nu am fost multumita de el. In schimb, fardurile de pleoape sunt OK.

| mona a răspuns:

Asa si asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o spuma de parlove struck cea cu rozhappy STRONG un gel de dus pentru barbati si o mascara sunt ieftine si bune:X:X

| Pyssaa a răspuns:

Eu am un calciu
e super iti hraneste ftt mult unghiile doar ca nu rezista mai mult de 2 - 3 zile
pentru mine e suficient atat
sunt nerabdatoare sa incerc si celelalte produse