| anonim_4396 a întrebat:

Ati purta asemenea sandale si cu ce tinuta s-ar potrivi?

http://4.bp.blogspot.com/......G_3416.JPG

11 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Nu.Asa are bunica-mea.Nu stiu daca mi se potrivesc.Oricum.ar da bine cu niste blugi inchisi sau cu niste pantaloni albi stramti si cu o bluza larguta de culoarea sandalelor.

| DMuffin a răspuns:

Hmmm le-ai putea asorta cu o fusta maro cu volane, un maieu cu model floral in culori pastelate, o geanta cu franjuri crem, accesorii hippie si poate o palarie. Ceva lejer si totusi asortat cu mare grijahappy

| Dianna_7625 a răspuns:

Woowww :))
in nici un caz,
Tinuta :
Ceva mai de varsta a 2a.
Sincer nu stiu :))
:-?

| aDDa_4644 a răspuns:

Yukkkkkkkkk:-&x_X.
Ce dumnezeuuuu...laughing
in niciun caz n-as purtalaughing funda?:d

| Smile_5509 a răspuns:

Sincer...sunt pasionada de moda, de chestii vintage dar astia sunt chiar oribili.Deci nu.Incearca ceva de genul http://www.zara.com/......%2BBLUCHER astia sunt mai normali, nu crezi? Pe astia ii poti purta cu niste blugi decolorati si un tricou cu imprimeu sau o rochita cu floricele.

| MihaCool99 a răspuns:

Buna...sincer nu as putea saport asa ceva...doar o femeie in varsta sau altcineva.Tu ai purta?
fundita?

| adelina_4148 a răspuns:

Dupa parerea mea, cu niste pantaloni albii sau bej (un pic larguti ) si ei o luza (alb sau bej) darnu foarte largutza sau una portocalie(dar nu unul deschis) pentru a da o culoare tinutei. Sper ca ti-am fost de ajutor

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Jesus Christ, de ce sa porti asa ceva?

| habibi2012 a răspuns:

Nu as purta nici moarta asa ceva

| 7r31 a răspuns:

Cu aceasta tinuta: http://2.bp.blogspot.com/......-woman.jpg
S-ar asorta foarte bine cu camasa la culoare :D

| Bbadgirl a răspuns:

Nu nu as purta, si se potrivesc cu o tinuta de doctor sau una de baba.