| GeorgianaBurceana a întrebat:

Audrey Hepburn sau Marilyn Monroe? De ce?

5 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Audrey Hepburn...e destul de logic.Marilyn Monroe era o dependenta de droguri ce se culca cu barbati insurati si a murit din cauza unei supradoze, pe cand Audrey a inteles importanta educatiei, vorbea fluent 6 limbi, a fost ambasadoare UNICEF, a renuntat la actorie ca, copilul e sa se nasca sanatos, a ajutat copii din Africa, Asia, America latina etc si a murit din cauza cancerului.Tu ce zici? Cine a fost un om care merita amintit? Trebuie sa ne uitam mai mult la bunatatea unui om, nu la aspectul exterior, desi pentru mine, Audrey arata mai bine ca Marilyn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marilyn Monroe, de ce? datorita zambetului, privirea misterioasa, alunita...

| Cσcσ a răspuns:

Audrey Hepburn.
Nu stiu ce vede toata lumea la Marilyn Monroe.
Apropo, Etelca a zis tot.
Pa!

| ale153 a răspuns:

Audrey pentru calitatile de actrita si Marilyn pentru frumusete! happy

| MVRARIVM a răspuns:

Imi plac amandoua. Audrey pentru talentul actoricesc si vestimentatia de bun gust. Marilyn pentru ca era o blonda buna si pentru prostitutia de lux ce o facea.