| Criss999 a întrebat:

Aveti o idee cum sa ma coafez de revelion?

p.s. am parul scurt tuns bob mai lung in fata mai scurt in spate fara breton...

dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| Valentinaaarose a răspuns:

Pai poti sa il prinzi la spate intr.un coc sau sa iti faca cineva un coc floare si suvitele din fata fiind mai lungi sa fie putin ondulate adica poti sa faci din ele codite subtiri impletite si le tii ceva timp apoi le desfaci si se onduleaza dar sa fie suvite subtiri nu dese di ca sa ramana ondulate foloseste fixativul sau un gel de par..eu zic ca este cea mai potrivita coafura pentru genul tau de tunsoare :*

7 răspunsuri:
| KimY a răspuns:

Buna! Eu iti sugerez sa fie ceva cat mai simplu, ceva simplu mereu va atrage.Depinde cum te imbraci.
Ti-l poti intinde putin.
P.Sbig grinistractie placuta!

| Densis a răspuns:

Indreptat la placa si 2 bucle pe o parte si pe alta a "fetei".
Sau pe o parte il prinzi cu agrafe si cealalta o lasi asa indreptata.
Se vad super :*.

| Resurrection a răspuns:

Eu sincer il prefer drept, mi se pare ca arata cel mai bine, nu ai de cesa te complici.
Indreapta-l bine cu placa si fa-ti un machiaj placut

| AmanoYuno a răspuns:

Bucle.
niste impletituri complicatehappy

| Criss999 explică:

Multumesc tuturor pentru idei! An nou fericit si sa aveti un an plin de bucurii!

| Minca_Raluca_1994 a răspuns:

Ori ti-l creponezi ori cu ondulatorul happy