| dancapitan a întrebat:

Aveti prieteni ce se imbraca gotic? se imbraca tot negru sau si alte culori?

9 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Da,am si se imbraca in negru zi roz tzipator

| xdeex a răspuns:

Nu trebuie sa te imbraci doar in negru. Asta arata a fals

| ArcAnna a răspuns:

Eu ma imbrac gotic.prefer culorile rosu si negru.dantela.bluzele cu imprimeuri, skinny jeans, bocanci new rock.machiaj cu bej si negru.rareori am buzele rosii

| dany3la a răspuns:

Am o colega care se imbraca gotic. Poarta tot timpul pantaloni negrii(nu conteaza ca's de blugi sau trening), bluze sau tricouri negre sau grii si bocanci(asa de urat ii sta).Nu am vazut-o niciodata (de un an suntem colege), si tot timpul poarta dupa ea un ghiozdan (deala de care se pune intr-o parte ca o geanta).

| Linda100 a răspuns:

DA, si se macheaza strident.

| Username01 a răspuns:

Pai eu am prieteni laughingbig grin si pot spune ca nu se imbraca numai in negru... mai poarta si gri si alb si rosulaughing asta am vazut ca poarta in general happy

| DanyBv a răspuns:

Eu nu

| DanyBv a răspuns:

Eu nu am prieteni care se imbraca gotic.