| BabYtzuKU a întrebat:

Aveti ticuri nervoase?

9 răspunsuri:
| sweetkidd a răspuns:

Da ma balansez pe scaun si imi rod unghiile :-ss

| Larisa999 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa. Nu stiu de ce dar mereu cand sunt la calculator dau cu degetul mic in mouse. Sau trag mouse-ul in dreapta ecranului si dau click pe X ca si cum as stinge internetul dar de fapt nu-l sting. Trag mouse-ul de pe el. Si ridic mouse-ul si dau cu el da nu tare. Asa incet. Bine astea nu le pot numi ticuri nervoase pentru ca sunt la calculator. Asa normal nu prea am happy Mai demult doar clipeam de foarte multe ori happy Dar acum nu mai clipesc happy

| ssaTpu a răspuns:

Da.crd ca majoritatea au.smug. de ex eu ridic din spranceanahee hee

| ReiVaN a răspuns:

Am o gramada.

| simina2000 a răspuns:

Toti au cate un tic nervos.

| Alexandrumar1 a răspuns:

Eu le am si ft des.le obtin de la zgomote in anumite momente sau la ore.dar cre ca la ore toti le auhappy

| iuo a răspuns:

Da,dau din picior si ma balansez cu scaunu

| ILoveRain a răspuns:

Da, mai multe : dau din picior, bat in masa, ma rotesc cu scaunul XD, rod unghiile/oja de pe ele sau ce mai am prin mana O.o.

| PaulCraioveanu a răspuns:

Cand vad o persoana si o,, analizez,, clipesc cu ochiul drept si din spranceana dreapta