| Morphine21 a întrebat:

Avon/oriflame/metropolitan? Dc? Funda.winking

Răspuns Câştigător
| scumpik a răspuns:

Eu sunt la avon si metropolitan. dc avon? pentru ca primesti ca reprezentant cadouri, au produse foarte bune. d c metropolitan? pentru ca ai un discount mare si unele produse sunt chiar de calitate si la preturi excelente; la oriflame inca nu m-am facut mai astept o luna laughingpwpici

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Oriflame oferă cel mai mare discount, la o valoare de minim 50 ron ai 23% discount.
Calitatea produselor, parfumuri de calitate, etc.
Pa, pa.

| Emmeii a răspuns:

Avon. pentru ca produsele sunt ieftine si bune.winking.

funda?batting eyelashes

| lavynika a răspuns:

Folosesc produse avon din cap pana in picioare, deci Avon.

| ancutsa410 a răspuns:

Avon.pretzuri bune si calitate la felLhappy

| ChristinaO a răspuns:

Oriflame(desi sunt reprezentant avon). mi se pare ca e mai bun si la calitate si la preturi...

| Alexandra_3484 a răspuns:

Avon, pentru ca am multe prietene reprezentante la avon...Halal motiv, nu?

Fundita?

| evyyy30 a răspuns:

Clar metropolitan... cel mai bun discount, cele mai mici preturi, produse frantuzesti, de calitate!

| ByBySwEetY a răspuns:

Avon ` = pentru ca imi plaC oFertele [ happy si cadourile ], oriflame=pentru ca ofera un discount foarte mare :X, metropolitan=produsele :X, FM=pentru ca primesc acele mici mmostre si este aproape ca la avon, [ma refer la cadouri] primesc fooarte multe. :X:X:X:X

Cam atat! big grin

tHu? `;]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriflame/Metropolitan (actual Lady`s) RULLLZZZ laughing)) nu stiu... mi se par doua firme cu adevarat de calitate si preturi micutzzebatting eyelasheswinking

| iwlia a răspuns:

Metropolitan. produsele sunt foarte bune, preturi f mici. Sunt de ceva vreme la metropolitan, iar clientii mei sunt multumiti. Daca vrei sa devii reprezentant contacteaza-ma la id de mess jullie_th06