| mardeamor a întrebat:

Azi trebuie sa imi prind parul. dar nu stiu cum. vreau sa il prind sus in coada. ceva poze? mersi

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

1.Prinde-l sus intr-o coada de cal si da o suvita dupa elastic
2. Fa-ti o coada cam la jumatatea capului, apoi trage de elastic cam 5 cm pana se face o "gaura", apuca de partea cozii care atarna pe spate si da-o in fata, prin "gaura" formata, apoi stangi de elastic. Parul care iese pe laterale poate fi prins cu niste clame. Scuze pentru exprimarea la 2, dar nu prea stiam cum sa-ti explic si nici poze pe net n-am gasit. :-s

| Dobitoc a răspuns:

Cauta pe youtube tutoriale cu freze