| Christian515 a întrebat:

Baieti / barbatii poarta blugi cu talia joasa?

5 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Da, de fapt cei cu talie înaltă sunt pentru babalâci.

| Floreenofficial a răspuns:

Sa stii ca nu toti. tongue
doar o parte...de obicei cei mai shmecheri, dar nu numai.fiecare poarta ce-i vine.

| InLove a răspuns:

Dap, majoritatea, nu stiu daca ai vazut asa pe unu pe strada cu cu rea la pantaloni si totusi erau asa de picati de pe fund ca i se vedeau chiloti! laughing) dap mie mi se pare dragut

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Da, majoritatea poarta blugi cu talia joasa, largi si lasati in jos laughing mie mi se pare dragut cand ii au atat de lasati incat sa se vada o mica parte din chiloti blushing

| AvonWbusiness a răspuns:

Da mai mult baieti poarta, barbati nu prea.