| Away a întrebat:

Blugi stramti (noi) dupa spalare se largesc( sau vor fii mai stramti)?

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
După spălare, blugii se vor strâmta şi se vor scurta. În niciun caz nu se vor lărgi.

| alexaalexandraa a răspuns:

Deinde de material, daca este un material mai tare nu se largesc. Daca este un material mai elastic se largesc.

| AlleSeniorita a răspuns:

Depinde...unii se largesc...am patit si eu! Dar in general vor fii stramtiwinking

| missdeny a răspuns:

Vor ramane la fel depinde de material

| mogosan96 a răspuns:

Acei blugi stramti se cgeama "conici"! si se vor stra, ta dupa spalare! dar cu timpul o sa-i revina!

| madutzik11 a răspuns:

Vor fi mai stramti, vor intra la apawinking dar dupa vreo 2 purtari se mai largesc