| dancapitan a întrebat:

Bocancii Martens, da de culoare alba sunt numai pentru fete sau merg si la baieti?

http://farm1.static.flickr.com/49/149620846_5b5269e896_z .jpg?zz=1

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Asa lungi sunt doar pentru fete, exista modele lungi dar pana pe la pulpa si pentru baieti, dar cu un asemenea model cum arati tu, nu cred ca vei fi pivit cu ochi buni de ceilalti.

| Ady00pk a răspuns:

Fete in special si gay laughing

| Crisstina a răspuns:

Daca te incali cu asa ceva, risti sa te considere lumea gay!

| Adella05 a răspuns:

Daca nu vrei sa te considere lumea gay nu te incalta cu asa cevawinking.

| Bloondyna a răspuns:

Nu cred ca asa ceva ar merge la baieti, nu prea sa fac bocanci asa de inalti pentru baiati, sau cizme sau oricethinking Dar daca tie iti plac poti sa i eiwinking.

| ANAANAklhnkln a răspuns:

Fetee love struck
funda?

| Creatsa_1469 a răspuns:

Nu imi pare foarte rau sa te dezamagesc dar astfel de incalctaminte nu merge si la baieti scuze ca team deprimat funda?

| CrAnonimu a răspuns:

Sunt pentru fete laughing lol, dar pot sa poarte si gayiii laughing