| AndreiuuMrrr a întrebat:

Bonjour!
Am și eu o problemă!
Am o pereche de adidași Adidas Jeremy Scott Panda, nu am cum să pun poză cu ei așa că dau o poză după net, ursu' este destul de mare și este din pluș, cu ce aș putea să îi spăl, nu vreau să îi bag la mașină de spălat și să îi stric, am dat destui bani pe ei!
Deciiii, cum și cu ce să îi spăl? puppy dog eyes
Fundoiiii big grinDD

3 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Sunt spalatorii specializate/ Incearca acolo/ poti sa-i bagi in vana si sa-i lasi la inmuiat cu detergent de covoare sau ceva de genul asta, dupa care cu o perie mica sa-i freci bine bine

| iuqdgh a răspuns:

Incearca sa-i speli manual. Daca partea alba este excesiv de murtara poti polosi putin clor si cu o periuta