| TurnOn a întrebat:

Boona! daca ati merge la un botez... ce ati alege: blugi si o bluzica elegantuta; o rochita; fusta si o camasuta?

9 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

O rochita
botezul e o ocazie speciala nu poti merge in blugi ca la un party sau ca in club

distractie placuta!

| EuSiCuMine a răspuns:

O richita scurta si eleganta love struck in camasuta nu cred ca ai sa te simti comod deoarece va fi multa lume si multa caldura :-s cu blugi cam la fel, ar trebui ceva usor si comod.
O rochita sau un maieu si o fustita.
Eu zic o rochita love struck

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

O rochitaa =p~.

| BlueEyes a răspuns:

O rochita happy

| Bijou a răspuns:

O rochie

| Coryyyyy a răspuns:

Fusta si o camasuta (eu asta am purtat cand am fost)

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Blugi si o camasha happy

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

"o bluzica elegantuta" rolling on the floor))))

| DenysaGio261997 a răspuns:

Pai depinde daca botezul se desfasoara la un restaorant select eu as alege o rochita sau daca botezul se desfasoara intr-un restaorant mai putin select as alege o fustita si o bluza eleganta. Sper ca sfatul meu o sa te ajute si te rog FUNDA