| ForbiddenLove a întrebat:

Botinele se poarta si iarna sau doar toamna si primavara?happyVoi cand le purtati?

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Daca nu ti-e frig in ele le poti purta si iarna, eu le-am purtat si iarna

| gHelena a răspuns:

Botinele pot fi purtate oricand in sezonul rece, depinde insa de modelul lor. Inspira-te din stilul vedetelor: http://www.divahair.ro/......oul_sezon. Un gand bun, Elena.

| Artemisia a răspuns:

Buna!
Eu nu le port iarna, ca mi rece cu botine, dar le port toamna si primavara, cateodata si vara, cand nu e atat de cald.

| B3belusha a răspuns:

Acum dpeinde cum te simty uh. Eu sincer le porty si iarna, toamna, si primavara, pe la inceputul primaverii asa. si sunt ff tari. Imbraca-te cum te simty uh bine
Succes happy

| Isabellblablabla a răspuns:

Botinele le porti purta cand vrei tuwinking. Depinde cum le asortezi si ce model sunt.Eu sper exemplu, iarna trecuta am purtat botine in club cu skinny jeans si vara cu fusta mini de piele :]. Iarna aceasta din cate am aflat eu se poarte botinele peste glezna. Bafta! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le port cind am chef...

| ealextpu a răspuns:

Atata timp cat nu ninge poti sa le porti linistita. Uite aici cateva modele: http://www.la-papuc.ro/product/category/Incaltaminte-pentru-femei/Botine