| ancutzika27 a întrebat:

Bretonul te face mai matura sau mai copilaroasa?

Răspuns Câştigător
| Foxie2 a răspuns:

Daca bretonul iti vine in ochi atunci ai un tsil mai emo si mai matura dar daca nu iti vine in ochi atunci e super(mai ales pentru cei cu fruntea mai mare) si te face mai ocpiaroasa, depinde de freza.
winking

10 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Depinde si de fata, pe mine ma face mai copilaroasa.

| mgtow a răspuns:

Nu are importanta ci conteaza cum te vezi tu cu el.

| XtmCamiii a răspuns:

Mai copilaroasa am vazut la multe persoane care nu au avut breton si dupa si-au facut si le facea mai dragute copilaroase`intr-un cuvant; x

| albastrualb77 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana, intreaba si tu pe cineva, in care ai incredere, dar eu zic sa te uiti in oglinda si iti place ceea ce vezi asta e cel mai important.

| LovelyKitty2 a răspuns:

Mai copilaroasa cred dar important e sati placa tie:X:X

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Depinde,cred ca mai copiloroas!

| babirusa_7449 a răspuns:

Depinde cum te vezi tu, poate sa fie si copilaros dar poate sa iti dea si un aer maturthinking Si eu am breton, dar sunt mai copilaroasa de felblushing.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Pe mine mai copilaroasa.thinking

| ILied a răspuns:

Normal ca mai copilaroasa, in cazul fetelor. Dar e bine sa-ti lasi si breton pentru a arata mai bine.

| anaduna a răspuns:

Bretonul nu face mai copilarosa nici mai matura breton fac si copii si adolescentii depinde cum esti si ce forma a feti ai