| wolfkidgirl a întrebat:

Bun deci am o noua problema, o sa ziceti ca sunt nebunalaughing
Vreau sa imi fac parul blond platinat dar nu stiu cum, eu acum il am roscat vopsit, e putin mai deschis decat mahonul.Banuiesc ca trebuie sa ma decolorez, nu imi e frica, nu tin eu asa mult la parul meu. Dar vreau sa aflu toate etapele ce produse sa folosesc bla bla.Help me!big grin

2 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Deci,daca vrei sa schimbi radical culoarea parului,te sfatuiesc sa mergi prima data la un salon,ca sa-ti iasa culoarea uniform,si da, va trebuii decoloratapoi vopsit din nou, si o sa ti se aplice si ceva masca sau tratament. sper ca raspuns meu ti-a fost de folos

| alexgogo a răspuns:

"nu tin eu asa mult la parul meu" atunci nu te-ar deranja sa fii cheala?

daca nu vrei sa fi portocalie in cap, mergi la profesionisti.