| greenmoon a întrebat:

Bun. nu am gasit rochite din blug cum imi plac mie, mai pe nicaieri! (simple)
deci, pot merge undeva la un croitor sa-i dau material din blug si sa-i explic cum as vrea sa iasa rochita din el?

4 răspunsuri:
| JustMeDiana a răspuns:

Poti sa mergi la croitor si sa-i dai material.
Sau cauta pe net o poza cu modelul care-l vrei si du-te si arata-i. Poti sa ii mai explici unele detalii sau daca vrei ceva in plus. FUNDA?

| monyk93 a răspuns:

Sigur ca poti merge. Numai sa ai grija sa fie un croitor bun, ca sa ti-o faca exact asa cum o doresti.
Eventual poti cauta pe internet poze cu modelul dorit si sa ii explici croitorului cum vrei sa fie.

| Bianka130 a răspuns:

Buna! Si eu am cautat tot asa rochite din blug si nu am gasit dar o ruda de-a mea a lucrat la croitorie din fericire am gasit un material din blug si i-am dat si sa stii ca mi-a facut o rochita superba. eu te sfatuiesc sa faci la fel deoarece va iesii foarte speciala cum nu va avea nimeni deoarece o faci doar cum vrei tu. :* FUNDA TE ROG daca ti-am fost de folos

| Biicsen a răspuns:

Eu am vazut un magazin in mall Vitan care avea rochite de blug SUPERBE! (Mexton) Acum depinde de tine din ce zona esti.
Da, ai putea merge la croitor dar asta ar insemna sa iti cumperi mult material de blug subtire...
Sper ca te-am putut ajuta :*
Funda? puppy dog eyes