| ellasweetlollipop a întrebat:

A aparut o noua gama de produse de la L'oreal. Am cautat pe internet ingredientele laptelui demachiant si al lotiunii tonice, ambele din gama Sublime Soft. Nu am gasit ceea ce mi-am dorit asa ca apelez la inteligenta voastra. V-as ruga sa-mi cautati ingredientele laptelui demachiant si al lotiunii tonice, din gama Sublime Soft. Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Luminou a răspuns:

Din cate am auzit, nu ai cum. Daca s-ar putea, ar fi fost mult mai convenabil sa le faci tu, lucru pentru care nu au fost publicate doar cateva dintre ele.
Sper ca am fost de ajutor big grin!