| cristinuca05 a întrebat:

a cumparat cineva aparatul acesta Celluless? http://www.pretulverde.ro/......acuum.html
cum este functioneaza? multumesc

4 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

L-am vazut si eu pe la tv

eu cred ca e destul de bun sincer

e aceeasi chestie ca tratamentul prin vacuum

cred ca mil cumpar si eulove struck

| Maiiiiia a răspuns:

Da eu am e super bun si iti ia din cum sa zic oricum cum se zice la tarani suncile glisa

| nicolaedan a răspuns:

Aparatul este bun dar nu se compara cu unul profesional (cum sunt cele de la saloane). Sotia mea l-a folosit si se vad ceva rezultate dupa o luna. In schimb nu-ti recomand site-ul pe care l-ai postat. Au produse slabe calitativ si nu prea ofera garantie. Incearca sa gasesti o firma serioasa, chiar daca e putin mai scump.

| roxy_7009 a răspuns:

Eu am cumparat de la pretulverde celluless, dar mi-au recomandat varianta cellu5000. Este cu 20 lei mai scump dar nu am ce sa reprosez. Il folosesc de 5 luni si e super ok.