| ralusycretz a întrebat:

A folosi cineva fond de ten de la Rimmel? (eventual Fond de Ten Rimmel Match Perfection)
As vrea niste pareri... vreau sa imi dau comanda pe net si nu stiu ce textura are, cum se intinde pe fata, daca da efect de masca etc.
Fundaa! :*

2 răspunsuri:
| FoarteTareFrate a răspuns:

Buna! Da,mama si eu,uneori. Spre deosebire de altele care au aspectul ala ieftin,iti incarca fata, nu se intind bine, acesta acopera atat cat e nevoie, se intinde usor, tenul pare proaspat. La mine a mers deci ti.l recomand din toata inima! Bafta!

| VladHelp a răspuns:

Mama il foloseste. Are un efect foarte bun. Foloseste-l cu incredere.