| ericka9 a întrebat:

A folosit cineva produsele Gerovital plant stop acnee(batonul corector, gelul, crema)? Daca da, au fost bune? Cum v-au ajutat? Funda.
PStongueentru cei care raspund:"da, am folosit si au fost bune. funda?", sa stiti ca nu primiti nimic, caci ziceti doar minciuni pentru o amarata de funda.Imi dau seama cand cineva zice adevarul sau nu.Deci,aviz amatorilor!

2 răspunsuri:
| ciucalataaerata a răspuns:

Buna draga meabig grin
Am folosit doar crema si gelul...batonul corector nu
Insa am auzit ca este bun si acel baton corector!
Am avut si eu mare problema cu cosurile si am fost disperata, si o prietena mi-a spus de gama Gerovital plant stop acnee, am incercat si eu si intr-adevar ajuta mult! in 2 saptamani am scapat total de cosuri si am avut si un ten curat, dar. un pot:inainte de a aplica batonul, crema sau gelul spala-te pe fata sau fa o infuzie cu ceai de musetel pentru a ti se deschide porii ca acele produse sa isi faca efectul!
Ink ceva nu profita de el din abundenta pentru ca o sa iti faci mai mult rau!

Baftabig grin

| Miralfn a răspuns:

De o saptamana am inceput sa folosesc crema, inainte ma demachiez si ma dau cu apa tonica cu trandafir de la Garnier, stiu ca au si de la Gerovital apa, dar inca nu am terminat-o pe asta pe care o am. Se vede o ameliorare, sunt cat de cat multumita, dar am 2 cosuri sub barbie, pe sub piele, de care nu scap de nici o culoare, nici sa le storc nu pot, sunt cumva sub piele, si se simte ca s-a intarit portiunea aia. Ma tin in continuare de ea, poate o sa scap de tot.