| BlueEBirdD a întrebat:

Aș vrea sa-mi schimb tunsoarea și momentan am o tunsoare care nu e prea modernă.Cum ar trebui să mă tund dacă am fața mai rotundă? Ofer funda si dacă se poate să imi dați niște poze! Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Stii ce am facut eu cand nu ma puteam decide in aceasta privinta.
Am cautat prin oras un frizer bun care sa aiba in jur de 25 de ani intrucat el stie mai bine ce poarta tineretul.
Am gasit pe 1, Eduard si i-am spus sa ma tunda cum considera el ca mi-ar sta mai bine. M-a tuns asa si sunt foarte multumit.
Inainte eram genul "Sa ma tunzi asa si asa caci am fata nu stiu cum..." intelegi tu. El se pricepe mai bine decat noi.Eu unul consider ca mai bine ii spui asa, sa te tunda cum e la moda si cum crede el ca iti sta mai bine. Stie ce face, doar asta e meseria lui pana la urma.
Bafta!

-Blytz-

2 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Eu îţi spun să mergi la un hair-stylist, pentru că ştie cum să te tundă, şi cum ţi-ar sta mai bine.E diferenţă de 10-15 lei maxim, faţă de un frizer normal.Caută unul şi spune-i să te tundă cum ţi-ar sta mai bine.